İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI


https://www.zekide.com Aşağıdaki prosedürlere uygun hareket edildiği takdirde %100 Ücret iade Garantisi Vermektedir !


-  https://www.zekide.com'dan aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 7 gün  içerisinde değişim ve iadesini talep edebilirsiniz.

-  Sitemizde ki yanlış bilgilendirmeden kaynaklanan durumlarda ürün iadesi kabul edilir. Bu durumlarda kargo ücreti tarafımızca karşılanır.

-  Lütfen bir işlem yapmadan önce info@zekide.com a konu ile ilgili mail gönderiniz. İade ile ilgili bilgi verilecektir.

- Müşteri , sebepsiz olarak iade etmek istediği ürünü kendisine geldiği gibi sıfır ve açılmamış olarak geri vermek durumundadır.

-  Orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, koli bandı ile bantlanmış, ambalajı bozulmuş ürünler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

ÜRÜNLERİ LÜTFEN SİTEMİZİN ANLAŞMALI OLARAK ÇALIŞTIĞI KARGOLAR İLE GÖNDERİNİZ. 
Başka kargo şirketleri ile gönderilen ürünlerde süreç uzayabilir.

-  İade onayından sonra, ürünü ve faturasını(bütün kopyaları) sipariş numarasını içeren bir yazı ile birlikte iade gönderiniz.

-  İade edilen ve değişen ürün/ürünlerde kargo ücreti gönderene aittir.

-  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo kuryesi önünde kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayınız ve geri gönderiniz. Kargo evrağı imzalanarak ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini , üründe eksik ve hasar olmadığını kabul etmiş sayıldığınızı unutmayınız.

-  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına yapılan iade, bankanızın işlem hızına göre değişecek şekilde hesabınıza yansıyacaktır.

-  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Üretici firmaların yetkili servisleri değişim ve onarım işlemlerinde tek yetkilidir. Satıcı firmalara bu konuda yetki verilmemektedir.

-  Havale iadeleri ve Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir.

Zeki Kırtasiye

Mustafa Kemal Mah. 2120. Cadde No:15/A-B Söğütözü / ANKARA

(312) 219 65 90

(312) 219 65 92