Neden Zeki Kırtasiye

Kendi sektöründe lider firmalardan biri olan Zeki Kırtasiye ; insan odaklı çalışmanın, takım ruhunun yarattığı sinerjinin ve müşteri memnuniyetinin öneminin ilk kurulduğu günden beri farkında olarak bugünlere gelmiştir. Müşterisinde uyandırdığı güvenilir bir takım arkadaşı ruhu onun her zaman tercih sebebi olmasını sağlamıştır. Buna ek olarak, sektöre kazandırdığı yenilikçi bakış açısı ve sunduğu çözüm odaklı hizmetler Zeki Kırtasiye'nin sektördeki güvenilir ve sağlam yerini korumasına sebep olmuştur. Bu nedenle, işlerinizi kolaylaştıracak, sizin yerinize düşünecek ve gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir iş arkadaşı arıyorsanız adres Zeki Kırtasiye 'dir.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz:

Kendi sektöründe verdiği hizmetlerde farklılık yaratmak, daha da önemlisi ilkleri gerçekleştirerek sektörünün kalıcı vazgeçilmezleri arasında olmak.

Misyonumuz:

Profesyonel ekibinin, kurumsal altyapısının, sunduğu teknolojik çözümlerinin ve geleceğe yönelik gerçekçi hedeflerinin yanı sıra satış öncesinde ve sonrasında sunduğu eksiksiz hizmetler ile müşterilerin güvendiği ilk tercih olmak.

Tarihçe

1979 yılından bu yana; kırtasiye ve büro malzemelerinin, perakendecilere etkin ve verimli şekilde ulaştırılması için çalışanZeki Kırtasiye ; satış, pazarlama ve lojistik hizmetler sunan bir toptan dağıtım şirketidir. Hizmet verdiği sektörde lider konumda olan Zeki Kırtasiye ; 50.000'i aşan ürün yelpazesi ile Türkiye'nin dört bir yanına hizmet sunmakta; 3000'in üzerinde kayıtlı müşterisi aracılığıyla ürünlerini tüketiciye ulaştırmaktadır. Profesyonel bir ekip, kurumsal bir altyapı, teknolojik çözümler ve geleceğe yönelik hedefler ile çalışmalarına devam edenZeki Kırtasiye zaman içerisinde yatırımlarını hızlandırmış bulunmaktadır.

Zeki Kırtasiye

Mustafa Kemal Mah. 2120. Cadde No:15/A-B Söğütözü / ANKARA

(312) 219 65 90

(312) 219 65 92